Vyhledávání

Kontakt

Obkladačství - Nad Výmolem
Radek Tunka
Nad Výmolem 663
39468 Žirovnice

pobočka Škrdlovice č.p. 91

IČ 76486788

606500986

radek.tunka@seznam.cz

Naše nabídka

Nabízím pokládku dlažeb a obkladů,včetně zajištění dodávky materiálu. Dále např. venkovní dlažby, předstěny ze sádrokartonu v koupelnách,vyzdění plotů z prefabrikátů a pod., zednické práce.  Již realizované projekty můžete vidět ve FOTOGALERII

Nově v nabídce je interierová barva HET Brillant P napodobující štukový vzhled. Rychlá a efektivní metoda pro Váš interiér. Základní bílá barva,možnost následné výmalby. 

 

 Informace o nás

    Pracuji na živnostenský list v oboru zednictví se zaměřením na obklady a dlažby. Pokud budete mít o mé služby zájem, působnost je po kraji Vysočina a Jižní Čechy,nově i na Žďársku a okolí Svratky! Nabízím osobní přístup ke každé zakázce a vždy jistě najdeme řešení Vašeho požadavku. Zajistím si i všechen materiál potřebný k pokládce. Můžete si jen vybrat vámi zvolenou dlažbu či obklady které dodám včetně výpočtu spotřeby. Dále se snažím propracovat  "kladečský plán",aby celek dobře vypadal. Např. návaznost spár,vyhnout se malým přířezům a pod. Prostě si práci nejprve promyslet a připravit a až potom začít obkládat.

Samozřejmě jsou možné i další práce,např. sádrokartonové předstěny v koupelnách, podhledy, venkovní dlažby a pod.

Cena práce je smluvní,dle pracnosti, maximálně 200kč/hod. . Případně se lze dohodnout i na sazbě za m2. Nepřipočítávám žádné další sazby jako např. za položený metr, řezání soklíků, vkládání plastových lišt a pod.   Cestovní náhrady 5 Kč na 1km.

Cestovní náhrady se počítají ze Žirovnice, pro zákazníky z okolí Žďáru n. Sázavou,Svratky a okolí ze Škrdlovic!

 

Samozřejmost je vystavení faktury,nejsem plátce DPH

Náš velký koníček:o)

Cyklovýlety

28.10.2011 11:15
Zároveň se snažíme o sportování a náš sport,odpočinek a relaxace je jízda na kole. Za předešlé roky a také letos jsme projeli velkou část Jižních Čech a zároveň rakouské pohraničí po obou stranách hranice. Na serveru Mapy.cz jsme přispěli různými fotkami z našich výletů.Poznáte je...